28. lipnja 2024.

Spojene staze (Omekšani prostor i Safe space)

Timna Malešević i Vanna Janković studentice su diplomskog studija Likovne pedagogije na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci. Svoje diplomske radove Omekšani prostor i Safe space (mentor. doc. mr. art. Dražen Vitolović) povezale su u zajedničku izložbu kojom istražuju prostor.
Ovu interaktivnu izložbu može se doslovno i osjetiti jer različitost instalacija potiče posjetitelje na interakciju i pružanje osjećaja sigurnosti.

Otvorenje izložbe je 28. 6. 2024. u 20 sati u Galeriji SKC, a izložba ostaje otvorena do 6. 7. 2024. svakim radnim danom i subotom od 17 do 20 sati.

ArtKvart

Voditeljica projekta Omekšani prostor je Timna Malešević, a provodi se uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.