06. lipnja 2024.

SDF X STIFF: ODRŽAN JE FILMSKI SPEKTAKL NA KAMPUSU – STIFF warmup

Student Day Festival x STIFF: Filmski spektakl na Kampusu u u Žilavom parku bio je — full-house!

Na ovogodišnjem Student Day Festivalu, u sklopu programa Arts&Activity, 5. lipnja smo novootvoreno košarkaško igralište pretvorili u kino pod zvijezdama i ispunili ga nagrađenim studentskim STIFF filmovima:

Žilavom parku nije bilo mrsko otvoriti se uz toliku publiku, pobjedničke filmove, besplatne kokice, DJ-a i šank Kluba mladih Rijeka.

Hvala ekipi koja je pomogla da sve ide po planu: Student Day Festival, SZSURI, Art-kino CroatiaStudentski kulturni centar Rijeka i Studentski centar Rijeka.

Događaj se održao kao dio popratnog programa Arts&Activity u sklopu Student Day Festivala 2024 u organizaciji Studentskog Zbora Sveučilišta u Rijeci.