17. listopada 2024.

SKC na Danu karijera

U srijedu, 16. listopada 2024., na Filozofskome fakultetu u Rijeci, Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci bio je dio Dana stručne prakse, karijera i volontiranja – MEET & GREET.

Na petom po redu Meet & Greet sajmu, studentice i studenti imali su prilike izravno se upoznati s budućim poslodavcima te mogućnostima koje im nude se za stručnu praksu, volontiranje i zapošljavanje, među kojima je svoje mogućnosti predstavio i SKC.

Sajam je također stvorio priliku za još snažnije međusobno povezivanje, razmjenu iskustava i ideja između akademske i gospodarske zajednice te udruga civilnoga društva.

U razgovoru sa studenticama i studentima izdvojili smo mogućnost volontiranja na STIFF-u, a uvijek se moguće javiti za stručnu praksu i volontersku pomoć u organizaciji SKC-ovih događaja.

Novi list